Logo v prostoru pro Lenovo

Od počátku podzimu, který zpravidla bývá bohatý na realizace OOH kampaní, se i my můžeme pyšnit velmi speciálním projektem na Praze 5, který vznikl díky naší spolupráci s klientem Lenovo. Prostor, kterému od konce září dominuje Lenovo Smart Phone a kde se prostorově vznáší logo klienta, je mnohým našim příznivcům již známý, jedná se o křížení ulic Kartouzská/Plzeňská/Mozartova. Z původně samostatné plachty s motivem Ashtona Kutchera na pravém štítu se ve velmi krátkém čase zrodila myšlenka využití celého prostoru, tedy i levého štítu a prostranství mezi nimi. Vše, od prvního grafického návrhu až po instalaci 2D loga, proběhlo v rekordním čase jednoho měsíce. Tímto bych chtěla poděkovat zejména Lucce Orlovské z Lenova za odvahu projekt uskutečnit a velmi příjemnou spolupráci a samozřejmě i svým kolegům za hladký průběh a skvělý výsledek celé instalace.

Nadstandardní prvky realizace tvoří přesah rohu Smart Phone na levém štítu a hlavní dominantu již zmíněné logo klienta zavěšené na ocelových lankách v prostoru mezi štíty. Jedná se o poměrně jednoduché řešení, avšak účel být výrazný a výjimečný, plní tento projekt na jedničku.

Chcete-li se i Vy stát součástí něčeho nevšedního a dát své kampani novou neokouknou tvář, neváhejte a kontaktujte mě nebo mé kolegyně z obchodního oddělení.

Přeji všem krásný a poklidný předvánoční čas! :-)

Bára

Autor: Barbora Kuttlerová barbora.kuttlerova@superposter.cz Barbora začínala v naší společnosti na pozici recepční. Postupně se ale vypracovala, nyní je důležitým členem našeho obchodního týmu a stará se především o agenturní klienty.